Online knihkupectví, kde najdete ty nejkrásnější knihy pro děti

Začínáme, otvíráme!

Je to konečně tady, moje malé, vlastní, knihkupectví – a plné jen dětských knih. Doufám, že brzy bude nejen moje, ale i Vaše :).

Už jako malá jsem měla ráda knihy – knihy a čtení prostě ke mně patří. Kdo mě zná, ten ví. I moje práce mě časem zavála blíž ke knihám, k tomu jak vznikají, jak se tvoří. A tak z pouhého malého snu vznikl velký nápad, který teď měním ve skutečnost a splněný sen.
Obchůdek zatím voní novotou, snad se brzy v českém online prostoru rozkouká a brzy se dostane k těm správným lidem, k dětem... Stane se milým místem, kde najdete ty nejkrásnější knížky pro vaše nejbližší, a bude vám přinášet úžasné knižní příběhy.

V záplavě knih se často ztrácíme, přijměte proto mnou pečlivě vybrané tipy na zajímavé čtení a nejkrásnější knihy pro děti, které současný knižní trh nabízí a stojí za to dětem dopřát. Ať už jsou to knihy kvalitní svým obsahem (příběhem i výtvarným pojetím), nebo zpracováním.

Zatím v nabídce najdete knihy převážně v češtině, časem bych ráda připojila i zahraniční tituly, které ještě u nás vydány nebyly. Jistě je ocení i mezinárodní rodiny nebo čtenáři, kteří se cizí jazyk učí. A samozřejmě budu vybírat i slovenské tituly.

Nejsem profesionální recenzent, můj výběr je subjektivní, vybírám pro vás jen knihy, které mám sama moc ráda a mohu je doporučit.

Pojďte do toho se mnou, předčítejte dětem, vyprávějte si, objevujte svět knih a doplňte si svoji domácí knihovničku :).

Držte mi palce a budu se těšit
na přečtenou,
Lucie & Knížkujeme

otvirame

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení