Online knihkupectví, kde najdete ty nejkrásnější knihy pro děti

Začínáme, otvíráme!

Je to konečně tady, moje malé, vlastní, knihkupectví – a plné jen dětských knih. Doufám, že brzy bude nejen moje, ale i Vaše :).

Už jako malá jsem měla ráda knihy – knihy a čtení prostě ke mně patří. Kdo mě zná, ten ví. I moje práce mě časem zavála blíž ke knihám, k tomu jak vznikají, jak se tvoří. A tak z pouhého malého snu vznikl velký nápad, který teď měním ve skutečnost a splněný sen.
Obchůdek zatím voní novotou, snad se brzy v českém online prostoru rozkouká a brzy se dostane k těm správným lidem, k dětem... Stane se milým místem, kde najdete ty nejkrásnější knížky pro vaše nejbližší, a bude vám přinášet úžasné knižní příběhy.

V záplavě knih se často ztrácíme, přijměte proto mnou pečlivě vybrané tipy na zajímavé čtení a nejkrásnější knihy pro děti, které současný knižní trh nabízí a stojí za to dětem dopřát. Ať už jsou to knihy kvalitní svým obsahem (příběhem i výtvarným pojetím), nebo zpracováním.

Zatím v nabídce najdete knihy převážně v češtině, časem bych ráda připojila i zahraniční tituly, které ještě u nás vydány nebyly. Jistě je ocení i mezinárodní rodiny nebo čtenáři, kteří se cizí jazyk učí. A samozřejmě budu vybírat i slovenské tituly.

Nejsem profesionální recenzent, můj výběr je subjektivní, vybírám pro vás jen knihy, které mám sama moc ráda a mohu je doporučit.

Pojďte do toho se mnou, předčítejte dětem, vyprávějte si, objevujte svět knih a doplňte si svoji domácí knihovničku :).

Držte mi palce a budu se těšit
na přečtenou,
Lucie & Knížkujeme

otvirame