Online knihkupectví, kde najdete ty nejkrásnější knihy pro děti

O nás

knizkujeme_logotypy

O nás, přesněji řečeno o mně...

Jmenuji se Lucie a ráda bych vás přivítala v rodinném dětském knihkupectví KNÍŽKUJEME, které nabízí knihy a knížky pro malé, větší a velké děti.

Už jako malá jsem měla ráda knihy – knihy a čtení prostě ke mně patří. Kdo mě zná, ten ví. I moje práce mě časem zavála blíž ke knihám, k tomu jak vznikají, jak se tvoří. A tak z pouhého malého snu vznikl velký nápad, který teď měním ve skutečnost a splněný sen.
Zájem o knihy bych ráda podporovala a šířila dál, i proto vznikl tento knižní eshop, jehož cílem je nabídnout krásné dětské knížky a příběhy, které podle mě stojí za to mít.
Nejsem profesionální recenzent, můj výběr je subjektivní, vybírám pro vás jen knihy, které mám sama moc ráda a mohu je doporučit.

O Knížkujeme

V záplavě knih se často ztrácíme, přijměte proto mnou pečlivě vybrané tipy na zajímavé čtení a nejkrásnější knihy pro děti, které současný knižní trh nabízí a stojí za to dětem dopřát. Ať už jsou to knihy kvalitní svým obsahem (příběhem i výtvarným pojetím), nebo zpracováním.
V nabídce najdete knihy převážně v češtině, v angličtině, ale časem bych ráda připojila i další zahraniční tituly, které třeba ještě u nás vydány nebyly. Jistě je ocení i mezinárodní rodiny nebo čtenáři, kteří se cizí jazyk učí. A samozřejmě budu vybírat i slovenské tituly.

Poděkování

Ráda bych poděkovala přátelům, kteří mi pomáhají, povídají si se mnou o knihách a zkrátka se mnou radost a zapálení pro knihy sdílejí. Moje velké díky patří úžasné a talentované Janě K. Kudrnové. A samozřejmě děkuji za podporu i mé rodině.

Pojďte do toho se mnou, předčítejte dětem, vyprávějte si, objevujte svět knih a doplňte si svoji domácí knihovničku :).

Knížkujte s námi,
Lucie & Knížkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení