Online knihkupectví, kde najdete ty nejkrásnější knihy pro děti

Elinka

Značka: Host
329 Kč
Skladem

Něžný příběh pro nejmenší s důležitým poselstvím — naslouchejme druhým a respektujme je.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něžný příběh pro nejmenší s důležitým poselstvím — naslouchejme druhým a respektujme je.

Elinka má šest sourozenců. V rodině platí pravidla, ta však Elince příliš nesedí. Králičí holčička v červených kaťatech chce vždycky dělat něco jiného než ostatní. V neděli se jí nechce jít na ryby, radši by si četla. Chce jít jinudy než ostatní a rybu se snaží ulovit na pryskyřník. Pošetilé. Jenže nakonec Elinka jako jediná rybu chytí — tím ji však přestává zajímat. Hlavně aby se šlo domů její zkratkou.

Poznáváte v té umanutosti své milované dítě v období vzdoru? Každý jsme jiný a respekt k jinakosti je základním kamenem pochopení v rodině i mezilidských vztazích. Jako bonus k uklidňujícímu čtení s pevným vnitřním rytmem přijměte pozvání do malebné krajiny Maji Kastelićové — je plná důvěrně známých detailů, které ve vás probudí pocit, že se procházíte krajem svého dětství kdesi za babiččinými humny.

Nadine Robertová je kanadská spisovatelka a nakladatelka. Založila si vlastní nakladatelství, které se specializuje na vydávání obrázkových knih pro děti. V současné době dětské knihy nejen píše a vydává, ale i překládá.

***

Elinka nám dává důležitou lekci: nesnažme se být všichni stejní, když nejsme ze stejného těsta. Naslouchejme, co nám chtějí říct ostatní. Respektujme jejich jedinečnost.
Tirelire ŕ livre

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO PŘEDŠKOLÁKY (3–6)
Autor: Nadine Robertová
Ilustrace: Maja Kastelicová
Nakladatel: Host
ISBN: 978-80-275-0149-6
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: vázaná, 287×251 mm, 32 stran
Věk: od 3 let

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení