Online knihkupectví, kde najdete ty nejkrásnější knihy pro děti

Moře potkalo oblohu

Značka: Albatros
299 Kč
Skladem

Vydejte se na snovou plavbu do hlubin srdce. Celosvětově oceňovaná klasika.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydejte se na snovou plavbu do hlubin srdce. Celosvětově oceňovaná klasika.

Jonáš žije u moře a pokaždé, když z okna domu pohlédne na jeho hladinu, vzpomene si na příběhy, které mu vyprávěl dědeček. Na magické příběhy o místě, kde se moře potkává s oblohou. Medúzy a velryby se tam vznášejí, zámky a ptáci plují. Jonášův dědeček už sice nežije, ale chlapec dostane nápad – na dědečkovu počest postaví loď a to místo, o kterém mu tolik vyprávěl, najde!

IMG_20191020_155833-01

Moře potkalo oblohu je opravdu nádherný příběh, který je velice pečlivě zpracovaný a skvěle podněcuje fantazii. Ilustrace navíc vytváří příjemnou, poklidnou atmosféru. Příběh má sice pouhých 48 stran a jen málo textu, ale věřte mi, že o to pomaleji budete číst a důkladněji si prohlížet obrázky, abyste mohli v tomto světě zůstat co nejdéle.
Ke knihám se většinou nevracím, ale tentokrát to určitě udělám. Sice si sama nejsem jistá čím, ale příběh si mě získal a rozhodně stojí za to se po knize poohlédnout ať už pro sebe nebo pro dětské čtenáře.
- Mujzivotknihomolky.blogspot.com

Název nádherný, ilustrace naprosto úchvatné (už dlouho jsem neviděla tak krásně ilustrovanou knihu!), ale opět mi přijde, že je pro menší děti, vzhledem k velmi málo textu a velkému množství ilustrací a stran úplně bez textu, kdy necháváte myšlenky své fantazii a splynete se samotným obrazem.
Kniha je celosvětově oceňovaná, s čímž naprosto souhlasím vzhledem k ilustracím. Příběh opět jednoduchý, přesto krásný.
- Kakaovafafle.cz

Milá, laskavá kniha plná překrásných a uklidňujících ilustrací. Krátký příběh podněcující fantazii, jehož pečlivé a kvalitní zpracování nechává člověka obracet strany opatrně, pozvolna a s radostí :).
- Bezkyne9, Databazeknih.cz

Krátký příběh plný fantazie a něhy. Překrásné ilustrace, díky kterým se kniha může řadit mezi skvosty.
- Ladasom, Databazeknih.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO PŘEDŠKOLÁKY (3–6)
Autor a ilustrátor: Eric Fan, Terry Fan
Ilustrace: Eric Fan, Terry Fan
Nakladatel: Albatros
ISBN: 978-80-000-5358-5
Rok vydání: 2019
Věk: od 3 let
Podrobnosti: vázaná, 230x28 mm, 48 stran