Online knihkupectví, kde najdete ty nejkrásnější knihy pro děti

Dům za mlhou

398 Kč
Skladem

Poetický příběh dvou malých dětí, které se unášeny vlastní fantazií procházejí domem za mlhou a setkávají se s jeho podivínskými obyvateli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha, do které se musí kreslit.

Poetický příběh dvou malých dětí, které se unášeny vlastní fantazií procházejí domem za mlhou a setkávají se s jeho podivínskými obyvateli. Ti žijí v obavách před Prázdným pánem. V jeho přítomnosti na všechny padá beznaděj
a cítí se osaměle. S příchodem dětí se atmosféra v domě začíná měnit. Podaří se vrátit radost a naději také Prázdnému pánovi?

Čtenář je do příběhu vtažen i jako spoluautor ilustrací. Ty jsou v knize rozkreslené, neuzavřené, vybízejí k dokončení. Každý tak může zapojit svoji fantazii. Jak s tužkou zacházet napoví názorné příklady a rozšiřující informace o technice kresby v dodatku na závěr. Ke knize je přibalená sada různě tvrdých tužek KOH-I-NOOR, která čtenáři umožní prokreslit se celým příběhem.

Pro děti od 7 let a hravé dospělé. Pro všechny, kteří si troufnou.

Kniha byla nominována na Zlatou stuhu 2014.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ŠKOLÁKY (7–11)
Autor: Ester Stará
Ilustrace: Milan Starý
Nakladatel: Nakladatelství 65. pole
ISBN: 978-80-875-0637-0
Rok vydání: 2013
Podrobnosti: vázaná + sada tužek, 260×260 mm, 64 stran
Věk: od 7 let

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení