Online knihkupectví, kde najdete ty nejkrásnější knihy pro děti

O nás

knizkujeme_logotypy

O nás, přesněji řečeno o mně...

Jmenuji se Lucie a ráda bych vás přivítala v rodinném dětském knihkupectví KNÍŽKUJEME, které nabízí knihy a knížky pro malé, větší a velké děti.

Už jako malá jsem měla ráda knihy – knihy a čtení prostě ke mně patří. Kdo mě zná, ten ví. I moje práce mě časem zavála blíž ke knihám, k tomu jak vznikají, jak se tvoří. A tak z pouhého malého snu vznikl velký nápad, který teď měním ve skutečnost a splněný sen.
Zájem o knihy bych ráda podporovala a šířila dál, i proto vznikl tento knižní eshop, jehož cílem je nabídnout krásné dětské knížky a příběhy, které podle mě stojí za to mít.
Nejsem profesionální recenzent, můj výběr je subjektivní, vybírám pro vás jen knihy, které mám sama moc ráda a mohu je doporučit.

O Knížkujeme

V záplavě knih se často ztrácíme, přijměte proto mnou pečlivě vybrané tipy na zajímavé čtení a nejkrásnější knihy pro děti, které současný knižní trh nabízí a stojí za to dětem dopřát. Ať už jsou to knihy kvalitní svým obsahem (příběhem i výtvarným pojetím), nebo zpracováním.
V nabídce najdete knihy převážně v češtině, v angličtině, ale časem bych ráda připojila i další zahraniční tituly, které třeba ještě u nás vydány nebyly. Jistě je ocení i mezinárodní rodiny nebo čtenáři, kteří se cizí jazyk učí. A samozřejmě budu vybírat i slovenské tituly.

Poděkování

Ráda bych poděkovala přátelům, kteří mi pomáhají, povídají si se mnou o knihách a zkrátka se mnou radost a zapálení pro knihy sdílejí. Moje velké díky patří úžasné a talentované Janě K. Kudrnové. A samozřejmě děkuji za podporu i mé rodině.

Pojďte do toho se mnou, předčítejte dětem, vyprávějte si, objevujte svět knih a doplňte si svoji domácí knihovničku :).

Knížkujte s námi,
Lucie & Knížkujeme