Online knihkupectví, kde najdete ty nejkrásnější knihy pro děti

Elinka

Značka: Host
329 Kč
Skladem

Něžný příběh pro nejmenší s důležitým poselstvím — naslouchejme druhým a respektujme je.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něžný příběh pro nejmenší s důležitým poselstvím — naslouchejme druhým a respektujme je.

Elinka má šest sourozenců. V rodině platí pravidla, ta však Elince příliš nesedí. Králičí holčička v červených kaťatech chce vždycky dělat něco jiného než ostatní. V neděli se jí nechce jít na ryby, radši by si četla. Chce jít jinudy než ostatní a rybu se snaží ulovit na pryskyřník. Pošetilé. Jenže nakonec Elinka jako jediná rybu chytí — tím ji však přestává zajímat. Hlavně aby se šlo domů její zkratkou.

Poznáváte v té umanutosti své milované dítě v období vzdoru? Každý jsme jiný a respekt k jinakosti je základním kamenem pochopení v rodině i mezilidských vztazích. Jako bonus k uklidňujícímu čtení s pevným vnitřním rytmem přijměte pozvání do malebné krajiny Maji Kastelićové — je plná důvěrně známých detailů, které ve vás probudí pocit, že se procházíte krajem svého dětství kdesi za babiččinými humny.

Nadine Robertová je kanadská spisovatelka a nakladatelka. Založila si vlastní nakladatelství, které se specializuje na vydávání obrázkových knih pro děti. V současné době dětské knihy nejen píše a vydává, ale i překládá.

***

Elinka nám dává důležitou lekci: nesnažme se být všichni stejní, když nejsme ze stejného těsta. Naslouchejme, co nám chtějí říct ostatní. Respektujme jejich jedinečnost.
Tirelire ŕ livre

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO PŘEDŠKOLÁKY (3–6)
Autor: Nadine Robertová
Ilustrace: Maja Kastelicová
Nakladatel: Host
ISBN: 978-80-275-0149-6
Rok vydání: 2020
Podrobnosti: vázaná, 287×251 mm, 32 stran
Věk: od 3 let